квіт
20
2017

Рішення, прийняті на дев’ятнадцятій сесії міської ради сьомого скликання від 20.04.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі міста Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2017 році.

4. Про затвердження міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2021 роки.

5. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за І квартал 2017 року.

8. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

9. Про внесення змін до Положення про порядок та умови списання майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч.

10. Про внесення змін до Програми відшкодування частини відсоткової ставки за залученими кредитами для населення, ОСББ та ЖБК для виконання заходів з енергозбереження на 2017-2022 роки.

11. Про внесення змін до рішення першого пленарного засідання 17-ї сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 09.02.2017.

12. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності міста Гадяча, що підлягають приватизації шляхом викупу.

13. Про продовження договору оренди комунального майна гр. Шелист К.О.

14. Про продовження договору оренди комунального майна гр. Островному О.Г.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0616 га, з метою передачі її у власність гр. Сахно Нелі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,179, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0999 га, з метою передачі її у власність гр. Іващенку Миколі Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ентузіастів,1-в, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0033 га, з метою передачі її у власність гр. Власенку Федору Андрійовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Банний,1а, землі житлової та громадської забудови.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0033 га, з метою передачі її в оренду гр. Шакуну Миколі Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Банний,1а, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0039 га, з метою передачі її у власність гр. Стасовській Юлії Василівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,20, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу Гадяцькій районній спілці споживчих товариств на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу орендованої земельної ділянки площею 0,3331 га, по вулиці Вокзальна,1н, на три земельні ділянки, з метою передачі їх в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Вокзальна,1н, 1с, приміщення № 1, 1с, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Київському Анатолію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,41а, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0056 га, з метою передачі її в оренду гр. Горбачевській Ангеліні Якимівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42 (біля квартири № 6), землі житлової та громадської забудови.

23. Про відмову в зменшенні розміру орендної плати за користування земельними ділянками загальною площею 1,4400 га, по вулиці Енгельса,39 в місті Гадяч, ТОВ "Нафтозбут".

24. Про відмову в наданні дозволу ФОП Криворучко Марії Іванівні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0132 га, по вулиці Лохвицька,20, в місті Гадяч.

25. Про відмову в наданні дозволу гр. Голубу Сергію Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,38, кв. 6, землі житлової та громадської забудови.

26. Про відмову в наданні дозволу гр. Остапенку Івану Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання двох земельних ділянок площею 0,0375 га та 0,0552 га в одну земельну ділянку, з метою передачі її в користування на умовах оренди для городництва, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля житлового будинку № 72а), землі для сільськогосподарського використання.

27. Про відмову в наданні дозволу гр. Вакуленко Ніні Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Ватутіна,1, землі житлової та громадської забудови.

-->