черв
13
2017

Рішення, прийняті двадцять першою сесією (перше пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.06.2017 р.

Рішення, прийняті двадцять першою сесією (перше пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.06.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі

м. Гадяча на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до міської Програми соціальної підтримки дітей та молоді на 2017-2018 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

5. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

6. Про передачу права здійснення видатків на охорону здоров’я Гадяцькій районній раді у 2018 році.

7. Про передачу Гадяцькій районній раді у 2018 році субвенцій на утримання об’єктів спільного користування.

8. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2017 рік.

9. Про зменшення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інфраструктури міста Гадяча замовником об'єкта будівництва благодійного культурно-релігійного центру по вул. Красна Гірка, 23 в м. Гадяч, релігійній організації Об’єднання (Федерація) Хасидів Хабад Любавич іудейських релігійних громад та організацій України.

10. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Лохвицькою, Кіндратенка та провулком Кіндратенка в м. Гадяч.

11. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицею Чапаєва, провулками 1-ий Банний та 2-ий Банний в м. Гадяч.

12. Про передачу на баланс Гадяцького ВУЖКГ витрат по об’єкту «Реконструкція станції другого підйому води».

13. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 1,8921 га, по вулиці Гагаріна,57 в місті Гадяч, ПрАТ "ПМК-171".

14. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0022 га, по вулиці Полтавська в місті Гадяч, ФОП Литвиненка Сергія Володимировича.

15. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0030 га, по площі Миру,5б в місті Гадяч, гр. Романенка Василя Сергійовича.

16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту загальною площею 0,0084 га, Громадській організації "Сприяння розвитку територіальної громади міста Гадяч", на території міста Гадяч, по вулицях: Полтавській, Лохвицька, Вокзальна, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0542 га, з метою передачі її у власність гр. Приходьку Віктору Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,59, землі житлової та громадської забудови.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Кулибабі Євдокії Іванівні, Кулибабі Світлані Миколаївні, Лизогуб Лесі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ярова,6, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі загальною площею 0,1350 га, з метою передачі їх у власність гр. Редченко Ользі Омелянівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,14, землі житлової та громадської забудови.

20. Про передачу в оренду терміном на п'ять років земельної ділянки площею 0,0552 га, гр. Мащенку Василю Олександровичу для городництва, на території міста Гадяч по вулиці Гагаріна(біля житлового будинку № 72а), землі для сільськогосподарського призначення.

21. Про надання дозволу гр. Грицан Анні Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 8, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1а, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Горб Миколі Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,151а, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Киві Мирославі Григорівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (поблизу житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Гончаренку Олександру Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 31, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Гончаренко Світлані Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 32, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Шморгуну Олегу Зеновійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0537 га, за адресою: м. Гадяч, по вулиці Шевченка,20, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та будівництва індивідуального гаража.

27. Про надання дозволу гр. Іванюті Івану Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,0600 га, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,40, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Безі Лілії Олександрівна на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,21, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

29. Про надання дозволу ТОВ "К-Інвест" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,57.

30. Про внесення змін в пункт 1 рішення 19 сесії 7 скликання міської ради від 20.04.2017 року "Про надання дозволу гр. Київському Анатолію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,41а, землі житлової та громадської забудови".

-->