черв
22
2017

Рішення прийняті двадцять першою сесією (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 22.06.2017 р.

1. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2018 рік.

4. Про транспортний податок, який справляється у 2018 році.

5. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2018 році.

6. Про передачу в тимчасове користування з правом оперативного управління комунального нерухомого майна, а саме приміщення №2 по вул. Драгоманова, 4 в м. Гадяч Полтавської області комунальному підприємству «Гадяч-житло».

7. Про запровадження комунальної послуги за збір, перевезення та захоронення твердих побутових відходів по приватному сектору м. Гадяч.

8. Про затвердження пілотного проекту «Запровадження контейнерного збору твердих побутових відходів в приватному секторі, мікрорайон «Молодіжний».

9. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Вокзальною, Героїв Майдану та залізничним шляхом станції «Гадяч» в м. Гадяч.

10. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2018 рік.

11. Про встановлення ставок земельного податку на земельні ділянки різних категорій та надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2018 рік.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0327 га, гр. Білоцерківцю Володимиру Григоровичу за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька (біля будинку № 23б) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови, обслуговування об'єкту нерухомого майна.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0100 га, з метою передачі її в оренду гр. Микитенку Григорію Степановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 6, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,31в, землі житлової та громадської забудови.

14. Про відмову в наданні дозволу ФОП Завийбороді Ніні Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, обслуговування пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гетьманська (біля будинку № 49), землі житлової та громадської забудови.

15. Про відмову в наданні дозволу гр. Мізєву Вячеславу Дмитровичу та Мізєву Владиславу Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1909 га, на дві земельні ділянки, для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна,100, землі для сільськогосподарського використання.

16. Про надання дозволу гр. Паутовій Ганні Яківні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі , з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Островського,16, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Данилову Олександру Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування інших будівель громадського забудови – влаштування східців до квартири № 14, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Близнюк Надії Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,35а, землі житлової та громадської забудови.

19. Про відмову в наданні дозволу гр. Жепку Юрію Миколайовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (навпроти житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Кваші Юлії Олександрівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (навпроти житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Нестеренко Валентині Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі , з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ломоносова,27, землі житлової та громадської забудови.

-->