вер
15
2017

Рішення, прийняті депутатами міської ради на двадцять четвертій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 15.09.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

4. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

5. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у

м. Гадяч на 2017-2018 роки.

6. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на введення додаткових штатних посад в штатні розписи загальноосвітніх навчальних закладів міста.

7. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на проведення конкурсу на оренду нерухомого комунального майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч по вул. Степаненка, 41 в м. Гадяч.

8. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) Гадяцькому районному сектору Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

9. Про передачу майна в безоплатне користування (позичку) територіальному Управлінню Державної судової адміністрації України в Полтавській області.

10. Про перейменування вулиці 10-річчя Конституції України.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0016 га, ФОП Кравець Юлії Вікторівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська (навпроти магазину "Хуторянка") для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – встановлення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0009 га, гр. Данилову Олександру Вікторовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – влаштування східців до квартири № 4, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0050 га, ФОП Тютюнник Людмилі Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгівельного кіоску, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0023 га, з метою передачі її у власність гр. Поливко Альоні Олексіївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, площа Миру,2а, землі житлової та громадської забудови.

15. Про передачу в користування на умовах земельного сервітуту земельної ділянки площею 0,0015 га, ФОП Завийбороді Ніні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська (біля будинку № 49) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення пересувної тимчасової споруди з реаліізації хлібобулочних виробів, землі житлової та громадської забудови.

16. Про передачу в спільне користування на умовах оренди терміном на п'ять років, земельної ділянки площею 0,0185 га, гр. Гайдабурі Тетяні Володимирівні, Гайдабурі Євгенію Станіславовичу, Гайдабурі Владиславу Станіславовичу та Цапу Ігорю Андрійовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,1а, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки приватної власності гр. Савченко Наталії Олександрівни, загальною площею 0,2000 га на сім земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Прокоповича,1г, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу ФОП Криворучко Марії Іванівні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0132 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,20.

19. Про надання дозволу гр. Шулянській Наталії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Жовтнева,76а, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Куришко Світлані Іванівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,76а, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Немировському Михайлу Олександровичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умова оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла,68, землі житлової та громадської забудови.

22. Про відмову в наданні дозволу ФОП Фролову Сергію Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, обслуговування кіоску з ремонту взуття та одягу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля багатоквартирного житлового будинку № 88), землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Сміщенко Надії Панасівні та Сміщенку Олегу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Піонерський,15, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Гнатенку Івану Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,3, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Баламут Дарині Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Степаненка,3, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Бондарю Сергію Вікторовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 84, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на двадцать четвертій сесії міської ради сьомого скликання 15.09.2017

-->