січ
19
2018

РІК, ЯК КРОК ДО СТВОРЕННЯ НОВОГО ПРАВОВОГО СУСПІЛЬСТВА НА ГАДЯЧЧИНІ

З метою забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, а також посилення правових можливостей представників соціально вразливих верств населення жителів Гадяча та Гадяцького району за 2017 рік відділом Гадяцьке бюро правової допомоги Другого полтавського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було опрацьовано 1366 звернень осіб. З них безоплатну первинну правову допомогу отримали 1323 особи, а 45-ти клієнтам було надано безкоштовного адвоката або уповноваженого працівника бюро для складання процесуальних документів, задля захисту та представництва їх інтересів в суді.

Категорії питань з якими зверталися до Гадяцького бюро правової допомоги переважно стосувались права соціального захисту населення, в тому числі перерахунку пенсій та нарахування субсидій, спадкового,договірного, сімейного та земельного права.

За співпраці з Гадяцьким районним територіальним центром соціального обслуговування(надання соціальних послуг) за 2017 рік відбулося 37 виїздів працівників бюро у сільську місцевість району, де здійснювали свою роботу мобільні та дистанційні пункти доступу до БВПД. Завдяки цьому стало можливим надання правової допомоги широкому спектру громадян за місцем їхнього проживання, що зекономило час та кошти жителів сільських громад.

З метою підвищення правової обізнаності громадян у 2017 році фахівцями Бюро проведено 101 правопросвітницький захід для різних категорій громадян, а саме: учнівської молоді, учасників бойових дій, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, інвалідів, пенсіонерів, безробітних осіб тощо. Такі заходи проводилися на різну правову тематику, враховуючи цільову категорію та проблемні питання.

Крім того відділ Гадяцьке бюро правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД інформує, що кожен бажаючий реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу та скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України може, звернувшись до Гадяцького бюро правової допомоги за адресою: вул. Шевченка, 5 (другий поверх) тел. 05354-3-25-05, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

Фахівці відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги»

Другого полтавського МЦ з надання БВПД

-->