жовт
2
2017

Проведено урочистості з нагоди Дня працівників освіти України

27 вересня 2017 року у кіноконцертному залі «Дружба» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України, на яких вітання приймали працівники освітньої галузі м. Гадяча, Гадяцького району та Сергіївської ОТГ.

У заході взяли участь перший заступник міського голови Г.М. Дроботя, голова Гадяцької районної ради В.П. Нікітенко, заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації О.І. Шаповал та сільський голова с. Сергіївка І.Г. Лідовий.

Г.М. Дроботя подякував освітянам за самовіддану працю, терпіння і вірність вчительському обов’язку. Побажав миру та злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку, невичерпаної життєвої енергії та нових творчих знахідок. Свої вітання та вдячність педагогам висловили і очільники Гадяцького району та Сергіївської сільської ради.

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Р.В. Кузьменко подякував педагогічним працівникам закладів освіти міста за витримку, за те, що, незважаючи на всі труднощі, вони інвестують свій час та сили в найцінніше – в дітей.

Присутні приймали також вітання від в.о. начальника відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації Н.А. Даниленко, начальника відділу освіти, молоді та спорту Сергіївської сільської ради С.О.Івко.

Слова вдячності вчителям за неоціненний вклад у розвиток держави висловила голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Г.А. Недвига. Вона привітала вчителів та вихователів із професійним святом та побажала їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності.

Традиційно, у День працівників освіти України було відзначено найкращих педагогів міста відомчими нагородами та відзнаками Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Гадяцької міської ради, обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагороджено:

Бредуна М.В. – учителя історії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова;

Кононенко О.Г. – заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3;

Биченко Н.М. – учителя фізики Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4;

Мироненко Т.Л. – учителя англійської мови Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки;

Гірук О.В. – вихователя ДНЗ «Первоцвіт».

Почесними грамотами Гадяцької міської ради нагороджено:

Оніщенко Н.А. – директора Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова;

Уніженну Н.С. – вихователя ДНЗ № 10 «Казка»;

Мостову Т.О. – вихователя ДНЗ № 2 «Берізка».

Почесними подяками Гадяцької міської ради відзначено роботу:

Крат Н.О. – учителя іноземної мови Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки;

Ляхової Н.М. – учителя початкових класів Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4;

Мисюри В.М. – вихователя ДНЗ № 6 «Сонечко».

Подяку Гадяцької міської ради за значний внесок у розвиток освітньої галузі, високий професіоналізм у справі навчання і виховання учнівської молоді висловлено колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки (директор Смірнова Т.Ю.).

Грамотою обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Григор’єву Л.В.

Протягом свята музичні вітання педагогічним працівникам і усім присутнім дарували творчі колективи міста та району.

Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлюють подяку колективу відділу культури Гадяцької районної державної адміністрації та усім учасникам святкового концерту з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України.

-->