трав
18
2017

Проведено творчий звіт дошкільного навчального закладу «Первоцвіт» Гадяцької міської ради в ході атестаційної експертизи

16 травня 2017 року проведено творчий звіт дошкільного навчального закладу «Первоцвіт» Гадяцької міської ради в ході атестаційної експертизи.

«Вміння побачити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Проте головне – це любов до дитини!» – гасло дошкільного навчального закладу.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

Під час презентації педагогічні працівники дошкільного навчального закладу розкрили форми та методи роботи з дітьми в кожній віковій групі, продемонстрували фрагменти навчально-виховного процесу. У своїй повсякденній роботі працівники закладу прагнуть перетворити дитячий садочок на затишну оселю для дітей. Завзяті, творчі вихователі дошкільного закладу «Первоцвіт» запалюють іскорки таланту і у своїх вихованців. Свої досягнення з розвитку мовлення, знання англійської мови, вміння співати, танцювати показали вихованці дошкільного навчального закладу. Велику вдячність вихователям висловили колишні випускники дошкільного навчального закладу та подарували хореографічні композиції.

Позитивна енергетика свята нікого не залишила байдужим, подарувала радість від дружнього спілкування та невимушеної атмосфери.

Підготувала: Т.П. Аколович
-->