жовт
24
2017

Проведено тренінг для педагогічних працівників закладів освіти "Розвиток системи предметних веб-ресурсів"

Відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на 2017/2018 навчальний рік 24 жовтня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено тренінг для педагогічних працівників закладів освіти «Розвиток системи предметних веб-ресурсів», тренером якого була вчитель інформатики Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Костенко Л.О.

У методичному заході брали участь представники закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ.

Однією з головних причин проведення тренінгу є увага педагогів міста до проблеми упровадження веб-технологій, зручність та простота використання наявних інструментів для пошуку, створення та використання освітніх веб-ресурсів (ОВР). Адже використовуючи ОВР, можна суттєво підвищити ефективність навчального процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність учнів. У процесі своєї діяльності педагогічним працівникам доводиться вирішувати завдання, пов’язані з пошуком наявних ОВР, аналізом їх на доцільність використання у навчальному процесі та створення власних.

Захід проведено на високому організаційному та методичному рівні.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки за допомогу в організації та проведенні методичного заходу і особисто вчителю інформатики Костенко Людмилі Олексіївні.

-->