трав
4
2017

Проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ міста та Сергіївської ОТГ «Використання Інтернет - ресурсів у роботі педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

04 травня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова проведено тренінг для педагогічних працівників ДНЗ міста та Сергіївської ОТГ «Використання Інтернет - ресурсів у роботі педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів».

Система сучасної дошкільної освіти потребує постійного впровадження інноваційних технологій в освітній процес. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі ДНЗ – це одна із самих нових та актуальних проблем у педагогіці. Комп'ютерні технології стали невід'ємною частиною цілісного освітнього процесу та значно підвищують його ефективність.

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Аколович Т.П. ознайомила присутніх з ефективним використанням інформаційно-комунікаційних технологій в педагогічній та методичній діяльності ДНЗ, а також із створенням та використанням дидактичних матеріалів LearningApps в навчально-виховному процесі. Про створення каталогу електронних освітніх ресурсів та хмарні технології розповіла вихователь-методист ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради Погоріла О.Б.

Учасники тренінгу отримали практичні рекомендації зі створення пластилінової мультиплікації та веб-сайту, які надали їм практичний психолог ДНЗ № 6 «Сонечко» Гадяцької міської ради Пуць Л.П. та практичний психолог ДНЗ № 10 «Казка» Гадяцької міської ради Київська Т.В.

Підготувала: Т.П. Аколович
-->