лют
2
2018

Проведено тематичну нараду з директорами ЗДО

02 лютого 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено тематичну нараду з директорами закладів дошкільної освіти Гадяча «Про початок організаційного етапу роботи щодо формування нової редакції статутів ЗДО міста».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М. акцентував увагу присутніх на необхідності початку роботи щодо формування нової редакції статутів ЗДО міста. На нараді також обговорювалися питання щодо здійсненні належного контролю за організацією харчування дітей та відповідальності керівників за якість харчування дітей у ЗДО та фінансування закладів дошкільної освіти Гадяча у 2018 році.

У нараді також взяли участь та виступили: Майборода С.М. – завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Калевич Н.В. – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Аколович Т.П. – методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

У процесі обговорення питань директорами закладів дошкільної освіти було внесено ряд пропозицій, зокрема: щодо формування установчих документів закладів та щодо вдосконалення постачання продуктів харчування до ЗДО.

За результатами розгляду питань дано відповідні доручення.

-->