бер
23
2017

Проведено семінар-тренінг для вчителів, які здійснюють навчання учнів за інклюзивною формою навчання у навчальних закладах м. Гадяча «Розробка індивідуальної програми розвитку дитини в умовах інклюзивного середовища».

21 березня 2017 року на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки міською психолого-медико-педагогічною консультацією методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено семінар-тренінг для вчителів, які здійснюють навчання учнів за інклюзивною формою у навчальних закладах м. Гадяча навчання на тему «Розробка індивідуальної програми розвитку дитини в умовах інклюзивного середовища».

З присутніми педагогічними працівниками працювала завідувач міської психолого-медико-педагогічної консультації Шкрьоба С.В. Мета заходу – визначення конкретних стратегій та тактик під час складання ІПР для учня з особливими освітніми потребами інклюзивного класу.

У своєму виступі Світлана Володимирівна зазначила, що сьогодні у процесі реформування Нової української школи однією з найактуальніших є проблема включення дітей з особливими освітніми потребами у єдину освітню систему – загальноосвітній навчальний простір. За останні роки відбулися зміни в ідеології ставлення до дітей з особливими освітніми потребами і сьогодні інклюзивна освіта вже не є чимось новим і незвичним.

Учасники семінару-тренінгу виконували різні завдання та вправи в групах, що сприяло тісному спілкуванню, спільному обміну думками та прийняттю правильного рішення.

За результатами семінару-тренінгу вироблено рекомендації для вчителів, які здійснюють навчання учнів за інклюзивною формою у навчальних закладах м. Гадяча навчання.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки за допомогу в організації проведення заходу.Підготували: С.М. Майборода, С.В. Шкрьоба
-->