трав
3
2017

Проведено семінар-практикум вчителів інформатики навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток творчих здібностей та обдарувань, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики і в позаурочний час

26 квітня 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено семінар-практикум вчителів інформатики навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток творчих здібностей та обдарувань, формування загальнонавчальних навичок та умінь на уроках інформатики і в позаурочний час».

У методичному заході брали участь представники 4 загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча та Сергіївської ОТГ, а також Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради. Семінар відкрив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив присутніх з програмою роботи заходу.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. Заступник директора з навчально-виховної роботи Бутко В.В. висвітлила питання «Інформаційно-комунікаційне середовище Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки як засіб розвитку творчості та життєвих компетентностей обдарованої особистості».

Коблиця М.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи ознайомила присутніх з досвідом забезпечення та організації ефективного функціонування інформаційно – технологічного профілю навчання у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки.

Також презентувала власний досвід роботи вчитель Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Рубан Т.П. «Формування та розвиток основних компетенцій учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій».

Вчитель інформатики Костенко Л.О. підготовила репрезентацію творчих робіт гімназистів із використанням ІКТ:

«Віртуальний музей Олени Пчілки» (Даниленко Анастасія, учениця 10 класу);

«Блог «Здорова дитина – здорова країна» (Жулід Альона, учениця 10 класу);

«Посібник «Модна історія» (Богомол Катерина, учениця 11 класу);

«Інтерактивна книга «Ворон» (Видриган Владислав, учень 11 класу);

«3D-тур гімназією» (Самченко Ангеліна, учениця 11 класу).

Для учасників семінару-практикуму Костенко Л.О. провела тренінг «Основи алгоритмізації та програмування у 9 класі LAZARUS», а також ознайомила зі змінами до навчальних програм з інформатики для 5-6 класів. Оглянули програму з інформатики у 9 класі.

Завершуючи семінар-практикум методист методичного кабінету Лисенко В.В. підвів його підсумки, спільно з учасниками заходу вироблено методичні рекомендації для вчителів інформатики загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективу Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки за допомогу в організації та проведенні методичного заходу.

Підготував: В.В. Лисенко

-->