лют
9
2018

Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча

08 лютого 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Гадяча «Застосування особистісно орієнтованого підходу до навчання та виховання на уроках фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» і в позаурочних формах навчання». У методичному заході брали участь представники 4 закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського».

Семінар-практикум відкрив методист методичного кабінету Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив учасників заходу з програмою роботи семінару та його головними завданнями. У роботі семінару також взяли участь: начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенко С.М., головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В. і Павленко А.М., голова Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Недвига Г.А.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Горова Л.Г. висвітлила питання «Здоров’язберігаюче виховання школярів – невід’ємна складова освітнього процесу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4», презентувала історію та спортивні досягнення школи.

Власний досвід роботи «Інноваційні технології на уроках фізичної культури» презентовано учителем фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Сидоренком Леонідом Михайловичем.

У практичній частині заходу вчителі закладів загальної середньої освіти та викладачі закладів вищої освіти мали змогу відвідати відкритий урок фізичної культури у 9-А класі «Волейбол. Передачі, подача м’яча, прийом м’яча» (вчитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Сидоренко Леонід Михайлович) та фрагмент уроку курсу «Захист Вітчизни» у 11 класі «Автомат Калашникова» (вчитель курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Донос Володимир Михайлович).

Міський семінар-практикум сприяв підвищенню професійної майстерності вчителів. Адже в цілому, захід був спрямований на поширення досвіду роботи закладів освіти міста на формування в учнів мотивацій на задоволення соціально значущих і особистісних потреб на основі фізичної культури і спорту. Учасникам семінару-практикуму було продемонстровано сучасні підходи до організації та удосконалення навчально-виховного, навчально-тренувального процесу з фізичної культури, досвід впровадження нових технологій у роботі з учнями, шляхи вирішення важливих проблемних питань по збереженню та зміцненню здоров’я школярів.

За підсумками заходу методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради підготовлено методичні рекомендації для вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» для практичного використання у роботі.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку всьому педагогічному колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 за допомогу в організації та проведенні міського семінару-практикуму.

-->