січ
27
2017

Проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» навчальних закладів м. Гадяча

Відповідно до Плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради на 2016/2017 навчальний рік 26 січня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 проведено семінар-практикум для вчителів (викладачів) фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток фізичних якостей учнів на уроках фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни».

У методичному заході брали участь представники 4 загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського та Гадяцького вищого професійного аграрного училища.

Методичний захід відкрив методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який ознайомив присутніх з програмою роботи семінару-практикуму.

Про історію та спортивні досягнення школи, досвід роботи вчителів фізичної культури презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кононенко О.Г.

Учениця 11 класу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кузьменко Анна представила дослідження МАН «Фізіологічні основи нормування навантажень у фізичному вихованні дітей середнього шкільного віку» (науковий керівник Білоцерківець В.І.).

У практичній частині заходу вчителі мали змогу відвідати відкритий урок фізичної культури у 5-А класі «Волейбол. Технічні прийоми у волейболі» (вчитель фізичної культури Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова Соловйов Андрій Олександрович) та фрагмент уроку курсу «Захист Вітчизни» у 10 класі «Стройова підготовка. Стройові прийоми і рух без зброї» (вчитель курсу «Захист Вітчизни» Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білоцерківець Володимир Іванович).

У роботі семінару-практикуму також приймав участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В.

Проведення міських методичних заходів сприяє підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників, адже за підсумками методичного заходу методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту

Гадяцької міської ради підготовлено методичні рекомендації для вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» для практичного використання у роботі.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку всьому педагогічному колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 за допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму.

-->