жовт
18
2017

Проведено семінар-практикум для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча "Інтегровані уроки у початковій школі як ефективна форма навчання молодших школярів"

18.10.2017 в Гадяцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 3 Гадяцької міської ради відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча «Інтегровані уроки у початковій школі як ефективна форма навчання молодших школярів».

У програмі семінару-практикуму вчителі побачили інтегровані уроки: з основ здоров’я «Здорове харчування» у 3-Б класі (вчитель Капустянська С.І.), урок літературного читання українська народна казка «Рукавичка» у 2-А класі (вчитель Калашник В.І.).

Як показує робота семінарів-практикумів, шкільна початкова освіта є одним з основних факторів розвитку особистості, що потребує оновлення її змісту з урахуванням суспільних запитів, потреб інноваційного розвитку науки, запровадження сучасних методів навчання, поліпшення якості знань, удосконалення механізмів оцінювання результатів навчальної діяльності.

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимка Н.П. наголосила на потребі активного впровадження інтегрованих уроків у навчально-виховний процес початкової школи. По завершенню семінару-практикуму Шимка Н.П. підвела підсумки заходу, спільно з учасниками семінару-практикуму вироблено методичні рекомендації.

-->