груд
5
2017

Проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»

24 листопада 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки було проведено семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів міста «Робота фахівців психологічної служби з дітьми «групи ризику»». У роботі семінару також взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Павленко А.М. та фахівці психологічної служби Гадяцької спеціалізованої-школи інтернату І-ІІІ ст. імені Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.

На семінарі розглядалися ряд важливих питань: «Особливості психолого-педагогічного супроводу дітей «групи ризику»» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради), «Про роботу соціального педагога з дітьми «групи ризику»» (Комащук М.О., соціальний педагог Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки), «Про роботу практичного психолога закладу загальної середньої освіти з дітьми «групи ризику»» (Кодаченко О.В., практичний психолог Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 імені Михайла Драгоманова), «Система роботи психологічної служби закладу дошкільної освіти з дітьми «групи ризику»» (Остапенко О.В., практичний психолог ДНЗ № 2 «Берізка»).

У практичній частині соціальний педагог Комащук М.О та практичний психолог Литвиненко О.С. Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки продемонстрували заняття з елементами тренінгу «Толерантність – це сучасно!» (9-А клас) та «Моє майбутнє в моїх руках!» (8-Б клас). Також учасники семінару взяли участь у вправі «Коворкінг в роботі з дітьми групи ризику», яку провела Київська Т.В., практичний психолог ДНЗ № 10 «Казка».

-->