лют
17
2017

Проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток професійної компетентності молодого педагога

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (далі – ММК) на 2016/2017 навчальний рік 16 лютого 2017 року на базі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча «Розвиток професійної компетентності молодого педагога».

Учасників методичного заходу гостинно зустріли учнівський та педагогічний колективи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Зі словами вітання до присутніх звернулися завідувач ММК Майборода С.М., директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю.

Про актуальність теми семінару-практикуму наголосила методист ММК Аколович Т.П. Зокрема, вона звернула увагу на формування професійної компетентності молодих педагогів в контексті завдань сучасної освіти та збереженні їх психологічного здоров’я. У виступі директора Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки йшлося про створення освітнього середовища навчального закладу для формування широкого спектру компетенцій та компетентностей педагогічних працівників і гімназистів.

Досвідом роботи поділилися вчитель української мови та літератури Аврамко Л.П. та вчитель історії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Білоус Т.М.

Зокрема, проведено та проаналізовано урок української літератури у 5 класі «Олександр Олесь. Драма-казка «Микита Кожум’яка», урок історії України у 8 класі «Богдан Хмельницький – людина, політик, дипломат». З учасниками заходу соціальним педагогом Комащук М.О. та практичним психологом Литвиненком О.О. проведено заняття з елементами тренінгу «Емоційне благополуччя – шлях до успіху».

Також, за допомогою заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В., учасники семінару-практикуму мали можливість ознайомитися з роботою віртуального методичного кабінету Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки – організуючим центром допомоги педагогам у науковій організації праці, в розвитку педагогічної творчості, сприяння інноваційної діяльності.

Учасники заходу відзначили, що результативність діяльності педагогічного працівника великою мірою залежить від майстерності вчителя поєднувати традиційні та інноваційні форми роботи.

Учні школи – юні краєзнавці – ознайомили гостей з експозиціями музею Олени Пчілки «Роль Олени Пчілки у справі національного відродження».

У роботі семінару-практикуму брала участь голова Гадяцької районної організації профспілки працівників освіти і науки України Недвига Г.А.

ММК висловлює подяку колективу Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки за допомогу в організації та проведенні заходу.

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->