бер
16
2018

Проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників

15 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради проведено семінар-практикум для новопризначених педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ Гадяцького району «Розвиток професійної компетентності молодого педагога». У роботі методичного заходу взяли участь 8 молодих педагогічних працівників з Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради та Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради.

Учасників заходу гостинно зустріли учнівський та педагогічний колективи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова. Зі словами вітання до присутніх звернувся завідувач ММК Майборода С.М.

Про актуальність теми семінару-практикуму наголосила методист ММК Аколович Т.П. Зокрема, вона звернула увагу на формування професійної компетентності молодих педагогів в контексті завдань сучасної освіти та збереженні їх психологічного здоров’я.

У виступі заступника директора з навчально-виховної роботи Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова Нестеренко Н.В. йшлося про створення освітнього середовища закладу освіти для формування широкого спектру компетенцій та компетентностей молодих педагогів.

У практичній частині методичного заходу досвідом роботи з молодими колегами поділилися досвідчені вчителі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова. Зокрема, проведено та проаналізовано фрагменти уроків: історії у 6 класі «Природно-географічні умови Аппенінського півострова та виникнення міста Рима»

(учитель історії Майборода С.М., «вища категорія», «старший учитель»); математики у 8 класі «Квадратні рівняння» (учитель математики Кравчук Н.В., «перша категорія»); урок української мови у 10 класі «Повторення. Складносурядне речення» (учитель української мови та літератури Карпенко Н.Л., «вища кваліфікаційна категорія»); фізичної культури у 5 класі «Танцювальні вправи» (учитель фізичної культури Конотопов С.М., «друга кваліфікаційна категорія») та заняття з елементами тренінгу в 4 класі «Дружба – найцінніший скарб» (соціальний педагог Чирвон І.І., «перша категорія»).

Юні краєзнавці закладу освіти, разом з завідувачкою шкільного музею Мельничук Л.П., ознайомили гостей з експозиціями музейної кімнати. Учасники семінару-практикуму мали змогу переглянути матеріалами з життєвого та творчого шляху М.П.Драгоманова, його родини і звичайно ж славного минулого найдревнішого закладу освіти м. Гадяча – Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова.

Методистом ММК Аколович Т.П. проведено з учасниками методичного заходу воркшоп з профілактики професійного вигорання педагога «Шлях до себе».

За результатами міського семінару-практикуму для новопризначених педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча та Сергіївської ОТГ методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради вироблено методичні рекомендації.

ММК висловлює подяку колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова за допомогу в організації та проведенні заходу.

-->