бер
13
2017

Проведено планові інструктажі та навчання для старших інструкторів, інструкторів та чергових пунктів тестування ЗНО-2017 м. Гадяча

Планова підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році триває. Поки випускники ретельно вивчають обрані для тестування предмети, освітяни м. Гадяча опановують обов’язки старших інструкторів, інструкторів та чергових пунктів тестування ЗНО-2017.

09 березня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 проведено навчання та планові інструктажі для старших інструкторів, інструкторів та чергових пунктів тестування ЗНО за участі уповноважених представників Харківського РЦОЯО – проректора з навчальної роботи Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського Кравченко Т.О. та методиста відділу ЗНО та моніторингу якості освіти Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського Барболіної Н.М. Уже відомо, що на території міста будуть проведені тестування з трьох предметів (українська мова та література, математика, історія України), тож спеціалістів залучено чимало, а саме – 136 працівників закладів освіти м. Гадяча та навчальних закладів Сергіївської ОТГ Гадяцького району. Технологічна картка, навчальна презентація та детальне роз’яснення дій працівників, задіяних для проведення ЗНО в день проведення ЗНО – це перелік навчального матеріалу для забезпечення правильного виконання тестів.

Серед головних умов проведення ЗНО – відсутність мобільного й наявність пасти чорного кольору (вимоги поширюються і на випускників, і на інструкторів). Учасникам ЗНО будуть створені умови для абсолютної самостійності виконання завдань. Усі намагання заховати допоміжну літературу і техніку зведуть нанівець перевіряючі, які завітають до аудиторій з металодетектором і анулюють результати тестування порушникам правил проходження ЗНО.

Кравченко Т.О. та Барболіна Н.М. з власного досвіду навели кілька прикладів нестандартних ситуацій під час тестування та дали практичні поради щодо збереження дисципліни та недопущення розголошень змісту завдань.

Наприкінці заняття – різнорівневий он-лайн тест на засвоєння почутого й побаченого (тренери Кравченко Т.О., Барболіна Н.М., Ємець С.М.). Претенденти на посади старших інструкторів, інструкторів та чергових пунктів тестування ЗНО-2017 зі своїми завданнями справилися, тепер – черга за випускниками.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку Полтавському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського та працівникам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 за допомогу в організації заходу.

Підготував: С.М. Майборода
-->