серп
21
2017

Проведено перевірку стану готовності дошкільних навчальних закладів міста до нового 2017-2018 н. р.

21 серпня 2017 року проведено перевірку стану готовності дошкільних навчальних закладів міста до нового 2017-2018 н. р. До складу комісії увійшли представники Гадяцької міської ради, Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, Управління держпродспоживслужби, Гадяцького РС ГУ ДСНС України в Полтавській області.

Членами комісії здійснено перевірку дотримання керівниками дошкільних закладів чинного законодавства України в галузі освіти, створення належних умов для навчання й виховання дітей, охорони праці, протипожежних та санітарних норм і правил утримання навчальних закладів, створення безпечних умов для життя і здоров’я дітей та співробітників під час їх перебування у дошкільних навчальних закладах.

Органи виконавчої влади, працівники дошкільних навчальних закладів спільно з батьківською громадськістю активно працювали над підготовкою навчальних закладів до нового навчального року. Так, за підтримки Гадяцької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, батьківської громадськості проведені поточні ремонти в усіх приміщеннях навчальних закладів, облаштування ігрових куточків як у групах, так і на подвір’ї тощо.

Перевіривши рівень навчально-матеріальної бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки, якість проведених ремонтних робіт комісією зазначено, що колективи всіх дошкільних закладів провели значну роботу по підготовці до нового навчального року.

Результатом роботи батьківських та педагогічних колективів, міської влади стали підписані членами комісії акти готовності дошкільних навчальних закладів до роботи в новому навчальному році.

Підготувала Т.П. Аколович
-->