трав
10
2017

Проведено педагогічну скарбничку для музичних керівників та вихователів ДНЗ м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Гра як основний вид діяльності дитини дошкільного віку

5 травня 2017 року на базі ДНЗ № 2 «Берізка» Гадяцької міської ради проведено педагогічну скарбничку для музичних керівників та вихователів ДНЗ м. Гадяча та Сергіївської ОТГ «Гра як основний вид діяльності дитини дошкільного віку».

На заході розглядалися питання «Про організацію ігрової діяльності в дошкільному навчальному закладі» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради), «Про роль музичного керівника у художньо-естетичному вихованні дітей дошкільного віку» (Шимка Н.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради).

Завідувач дошкільного навчального закладу № 2 «Берізка» Стогній Л.М., вихователь-методист Вовк Л.О., музичний керівник Мостова Т.О., вихователі Сухонос В.В. і Хорішко М.І., практичний психолог Остапенко О.В. запропонували присутнім зануритися у загадковий, захоплюючий світ гри та продемонстрували в практичній частині: музичну гру «На Дні народженні у свинки Пепи», квест-гру «Космічні мандрівки», віночок українських народних ігор та арт-терапевтичну вправу «Веселий художник».

На завершення педагогічні працівники поділилися досвідом роботи з даної теми та поповнили власні «педагогічні скарбнички» сучасними технологіями проведення дитячих ігор та забав.

Підготувала: Т.П. Аколович

-->