жовт
2
2017

Проведено обласний семінар-практикум для методистів з виховної роботи методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад «Національно-патріотичне виховання учнів у системі формування особистісних рис громадянина України: традиц

28.09.2017 на базі навчальних закладів м. Гадяча Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського та методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проведено обласний семінар-практикум для методистів з виховної роботи методичних кабінетів (центрів) районів, міст, об’єднаних територіальних громад «Національно-патріотичне виховання учнів у системі формування особистісних рис громадянина України: традиції минулого і сучасного».

Гостинно зустрічала завідувачку відділу національно-патріотичного виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Єщенко М.М. та гостей заходу Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради та Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Кузьменко Р.В. привітав учасників методичного заходу, побажав плідної, творчої роботи.

Завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майборода С.М. ознайомив учасників семінару-практикуму з роботою методичної служби міста та завданнями, які вона перед собою ставить. Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Шимка Н.П. зазначила, що національно-патріотичне виховання – це не тільки виховні заходи для школярів, це щоденна робота і педагогічних працівників, і учнів.

Про національно-патріотичне виховання в навчальному закладі на сучасному етапі державотворення розповіла директор Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради Борис С.Я. Учасники обласного семінару мали змогу поспілкуватися з учасниками АТО, волонтерами, були присутні на урочистому відкритті стенду «Я пишаюсь тобою, тато!».

Національно-патріотичне виховання також органічно вплітається в усі шкільні дисципліни і здійснюється під час навчання шляхом інтеграції. Таку цікаву роботу побачили учасники обласного семінару-практикуму в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки. Відвідавши шкільний музей Олени Пчілки, де учні проводили екскурсію трьома мовами, директор Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Смірнова Т.Ю. розповіла присутнім про створення умов для формування ключових компетентностей гімназистів.

Про форми і методи організації національно-патріотичного виховання на прикладі життя і творчості Олени Пчілки розповіла учасникам семінару заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Бутко В.В. Гості мали змогу познайомитися з виставкою «Досліджуємо життя та творчість славетної землячки Олени Пчілки» (науково-дослідницькі роботи МАН), відвідали віртуальний музей Олени Пчілки, переглянули презентацію науково-дослідницької роботи «Образ жінки у прозі Олени Пчілки», у виконанні учнів почули вірш «До Зеленого Гаю» та пісню «Стоїть гора високая».

По завершенню обласного семінару-практикуму завідувачка відділу національно-патріотичного виховання Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Єщенко Марина Миколаївна підвела підсумки заходу, спільно з учасниками семінару-практикуму вироблено методичні рекомендації методистам з виховної роботи, заступникам директорів з виховної роботи освітніх закладів області.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку колективам Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 за допомогу в організації обласного методичного заходу.

-->