черв
27
2017

Проведено міський захід «Випускний-2017

24 червня 2017 року на Соборній площі міста Гадяча зібралися молоді, квітучі та життєрадісні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, щоб у дружньому колі відсвяткувати закінчення навчання в школі. Окрім випускників на центральній площі міста було дуже багато людей: учнів ЗНЗ, вихованців ДНЗ, вчителів, батьків і рідних школярів, а також чимало гостей.

Цей день став для наших випускників часом, з якого розпочався відлік їх дорослого життя. До цього, протягом 11 років, їм було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість і одночасно сум від того, що вони вже виросли, що їм належить іти у широкий світ від батьківського та шкільного порогів…

У заході взяли участь міський голова В.О. Нестеренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради С.М. Бутенко, директори загальноосвітніх навчальних закладів, які побажали випускникам щасливої долі та мирного неба і нагородили 12 учнів-випускників золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» і 3 – срібними медалями «За досягнення у навчанні», вручено також і цінні подарунки.

З вітальними словами до друзів звернулия Зубко Денис – випускник Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Кравченко Еліза – випускниця Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 та батько випускниці Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Самченко В.А.

На святі лунали чарівні пісні у виконанні Таїсії Романенко – випускниці Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 та випускників Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П.Кочергіна Урбанської Діани, Лут Тетяни, Визір Ніни і їх молодших друзів, звучали вірші та побажання від вихованців ДНЗ № 2 «Берізка», а вихованці Школи сучасного танцю «Step by step» виконали вітальну хореографічною композицію.

Приємною несподіванкою для містян став танцювальний флешмоб від випускників.

І от звучить прощальний вальс, ритм якого захопив випускників, їх батьків, вчителів…

Міський випускний у 2017 році було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює слова вдячності колективам Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, Гадяцькому коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, ДНЗ № 2 «Берізка», ККЗ «Дружба», Школи сучасного танцю «Step by step», студії танцю «Модерн», усіх загальноосвітніх навчальних закладів за підтримку та допомогу. Без вас, дорогі друзі, це свято не було б таким яскравим!

Підготував: С.М. Майборода
-->