жовт
23
2017

Проведено міський семінар-практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та асистентів вчителів "Інклюзивне навчання: досвід та перспективи"

20 жовтня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 проведено міський семінар-практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та асистентів вчителів «Інклюзивне навчання: досвід та перспективи», метою якого було оптимізувати знання фахівців психологічної служби, асистентів вчителів щодо роботи в системі інклюзивної освіти; опрацювати практичні форми і методи роботи фахівців психологічної служби в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

У роботі семінару також взяли участь завідувач ПМПК Шкрьоба С.В., головний спеціаліст Гадяцького бюро правової допомоги Білоха В.М., практичні психологи та соціальні педагоги Сергіївської ОТГ та ДВНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище».

У ході семінару були розглянуті питання взаємодії учасників навчально-виховного процесу в системі інклюзивної освіти, особливості психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, а також завдання практичного психолога, соціального педагога, асистента вчителя щодо організації інклюзивного навчання у загальноосвітньому навчальному закладі (з досвіду роботи Галась Н.Б., практичного психолога Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3, Комащук М.О., соціального педагога Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Корнійко Н.В., асистента вчителя Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4).

У практичній частині семінару було проведено ділову гру «Життя – це вибір» в 11 класі (Лисак Л.М., соціальний педагог Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4) та індивідуальне заняття з дитиною з особливими освітніми потребами «Пластилінова мозаїка» (Литвиненко О.С., практичний психолог Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки).

-->