січ
19
2018

Проведено міський майстер-клас для вчителів закладів загальної середньої освіти Гадяча «Я роблю це так…

Щоб ознайомитися з досвідом колег 18 січня 2018 року до Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова прибули учителі англійської мови закладів загальної середньої освіти міста Гадяча на майстер-класи Мельничук Л.П. та Хируненко В.В. «Я роблю це так…»

Відкритий урок англійської мови у 7 класі з теми «You are what you eat», який проводила учитель вищої кваліфікаційної категорії Мельничук Людмила Прокопівна, проведено на високому методичному та організаційному рівні, він відповідав вимогам до сучасного уроку іноземної мови. Продовженням заходу став тренінг «Формування інтересу в учнів до вивчення англійської мови» та майстер-клас вищої кваліфікаційної категорії, «учителя-методиста» Хируненко Валентини Василівни «Активізація пізнавальної діяльності, творчих здібностей учнів на уроках англійської мови через метод проектів».

Тож педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Гадяча мали змогу оцінити вміння вчителів навчати учнів, їх компетентність, культуру мовлення, володіння методикою викладання дисципліни, здійснення диференційованого підходу до учнів залежно від їх вікових та розумових можливостей, використання ТЗН, впровадження передових педагогічних ідей. Кожному заняттю було дано професійну фахову оцінку з обгругнтуванням. Необхідно зазначити, що цей методичний захід проведено на високому рівні. І учні, і педагоги отримали масу позитивних вражень від уроків. Кожен з них був неповторний і водночас вартий подяки. Невимушена атмосфера і водночас насиченість занять, професіоналізм педагогів, знання, продемонстровані учнями, це далеко не весь перелік того, що можна було спостерігати.

Висловлюємо подяку вчителям англійської мови Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова Мельничук Л.П. та Хируненко В.В. за ініціативність та професійність під час проведення міського методичного заходу.

-->