бер
5
2018

Проведено майстер-клас «Медіаграмотність: сучасні виміри» для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча

Стрімкий розвиток у сучасному світі інформаційно-комунікаційних технологій та системи мас-медіа нагально потребує цілеспрямованої підготовки особистості до вмілого і безпечного користування ними. Питання медіаграмотності в Україні набуває все більшої актуальності, а потреба населення у критичному мисленні проявляється все виразніше.

02 березня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 для практичних психологів та соціальних педагогів міста Гадяча практичним психологом Галась Н.Б. проведено майстер-клас «Медіаграмотність: сучасні виміри».

Метою заходу стало надання учасникам базових знань у сфері медіа, ознайомлення із найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропагандою, а також надання базових інструментів перевірки інформації та критичного мислення.

Упродовж роботи в групах учасники опрацювали завдання й вправи на розвиток критичного мислення, перевірили власні навички побудови аргументів і переконань, вчилися аналізувати фотографії та «медіамеседжі» на прикладі картинок-демотиваторів в мережі Інтернет.

-->