січ
28
2018

Проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання «Робота за оновленою програмою з трудового навчання: формування ключових компетентностей школярів

25 січня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради було проведено майстер-клас для вчителів трудового навчання (технологій) «Робота за оновленою програмою з трудового навчання: формування ключових компетентностей школярів». У методичному заході взяли участь вчителі трудового навчання (технологій) закладів загальної середньої освіти м. Гадяча.

Мета проведення майстер-класу – розгляд умов створення ефективного освітнього середовища та оптимальних умов, що стимулюють мотивацію навчання та формування життєвих компетентностей учнів на уроках трудового навчання та технологій. Відкрив майстер-клас методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., ознайомивши учасників з планом роботи та проаналізувавши підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Учні-переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання презентували свої проекти, які вони презентуватимуть на ІІІ (обласному) етапі.

Учитель трудового навчання Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Цьот І.П. висвітлила питання «Формування ключових компетентностей на уроках трудового навчання. Робота за оновленою програмою». Ірина Петрівна наголосила, що проектні технології у сучасних освітніх умовах використовуються щоб зацікавити учня та запропонувала використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності.

Учитель трудового навчання Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ставська І.І. ознайомила колег з технологією виготовлення «мандали», провівши майстер-клас «Мандали – символи Всесвіту».

Впродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера. Набуті вміння педагоги зможуть успішно використовувати у процесі викладання варіативних модулів програм трудового навчання для 5-11 класів ЗЗСО. При підведенні підсумків визначено високий методичний рівень проведення заходу.

Висловлюємо подяку вчителям трудового навчання Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Цьот І.П. та Ставській І.І. за ініціативність та професійність.

-->