бер
30
2018

Проведено майстер-клас для вчителів предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти м. Гадяча «Диво писанкове

27 березня 2018 року вчителі предметів художньо-естетичного циклу закладів загальної середньої освіти м. Гадяча відвідали відкриття виставки та взяли участь у майстер-класі викладачів та студентів Комунального вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського» «Диво писанкове», який було проведено на базі Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Відкрив виставку директор Комунального ВНЗ «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського» Насменчук А.М. Викладачі спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва Середа І.Г. та Кисіль О.Г. розповіли присутнім про писанку як символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості. На виставці представлені роботи студентів Гадяцького коледжу культури І мистецтв ім. І.П.Котляревського у різних техніках виконання: крашанка, крапанка, мальованка, дряпанка, писанка та інші.

У ході майстер-класу, який проводили студенти Гадяцького коледжу культури та мистецтв ім. І.П.Котляревського, вчителі мали змогу власноруч долучитись до виготовлення писанки. Після кропіткої та терпеливої роботи вчителі отримали позитивні емоції та подарунок на пасхальні свята, виготовлений власноруч.

-->