лют
23
2017

Проведено майстер-клас для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча «Проектування уроку хімії

23 лютого 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гадяцької міської ради вчителем хімії Лукашем Григорієм Миколайовичем проведено майстер-клас для вчителів хімії загальноосвітніх навчальних закладів міста «Проектування уроку хімії».

У методичному заході взяли участь учителі хімії Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3, педагогічні працівники Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., які ознайомилися з матеріалами щодо сутності особистісно орієнтованого навчання, що за своєю суттю є диференційованим підходом до учнів на основі посильних вимог з урахуванням їхніх інтересів, рівня інтелектуального розвитку, підготовки з хімії, здібностей і задатків.

На високому методичному рівні проведен урок хімії у 8 класі з теми «Здатність металів витискувати водень із кислот. Витискувальний ряд металів. Реакція заміщення». У ролі учнів на даному уроці окрім восьмикласників були й учасники заходу. Лукаш Г.М. майстерно продемонстрував методичні прийоми орієнтовані на самостійну роботу учнів – індивідуальну, групову, парну, яку діти виконували протягом певного часу. Метод проектів органічно поєднувався з груповим підходом до навчання.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку Лукашу Г.М. та працівникам Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 за допомогу в організації та проведенні майстер-класу.

-->