лют
7
2017

Проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів м. Гадяча

07 лютого 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова проведено інструктивно-методичну нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів м. Гадяча.

У нараді взяли участь Майборода С.М., завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та методисти ММК Ємець С.М., Мирошниченко Н.М.

Ємець С.М. інформувала присутніх про особливості реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання та проведення загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти «Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року» та дослідження за Програмою міжнародного оцінювання учнів – PISA. у 2017 році. Проаналізовано також результати реєстрації випускників навчальних закладів м. Гадяча на пробне ЗНО-2017. Окрім того, Софія Миколаївна зупинилася детальніше на окремих нормативних актах Міністерства освіти і науки України, Українського центру оцінювання якості освіти та наголосила на необхідності отримання паспортів для тих учнів, яким вже виповнилося 16 років, що необхідно для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання. Було обговорено основні проблемні питання з організації ЗНО у навчальних закладах міста в 2017 році.

Мирошниченко Н.М. проаналізувала якісні та кількісні показники участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча у ІІ (міському) та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вказала на успіхи та недоліки в організації участі у обласному етапові Олімпіад.


Майборода С.М. акцентував увагу присутніх на якісній організації курсової перепідготовки вчителів закладів освіти та про своєчасність надання для розгляду методичних розробок педагогічних працівників, які претендують на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «практичний психолог-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка-методист», для розгляду фаховими комісіями та науково-методичною радою Полтавського ОІППО ім. М.В.Остроградського.

За результатами інструктивно-методичної наради дано доручення.

-->