січ
4
2018

Проведено інструктивно-методичні заходи для педагогічних працівників закладів освіти Гадяча

4 січня 2018 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради проведено інструктивно-методичну нараду для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча щодо аналізу результатів ЗНО-2017, стану підготовки і особливостей проведення ЗНО-2018 та чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти Гадяча.

Розпочалися зібрання з вітальних слів начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенка С.М., завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Майбороди С.М.

На інструктивно-методичній нараді, яку проведено за головування начальника відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Бутенка С.М., проаналізовано досягнення та недоліки ЗНО-2017. Головні акценти цього моніторингу учнівських знань та завдання ЗНО-2018 презентувала методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Ємець С.М.

На чергових засіданнях міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти Гадяча, було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного засідань ММО. Під керівництвом голів міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян міста, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема:

1.Щодо реалізації плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 № 903-р);

2.Щодо реалізації ІІ (організаційно-методичного) етапу науково-методичної теми освітніх закладів міста «Створення умов для якісної освіти за рахунок сучасного науково-методичного забезпечення системи компетентнісно-орієнтованого підходу до навчання й виховання» (звіт голови ММО (ММК) за І семестр);

3.Щодо підготовки до атестації педагогічних працівників (Типове положення про атестацію педагогічних працівників; вимоги до подання методичних розробок на присвоєння (на відповідність раніше присвоєного) педагогічного звання «учитель-методист», «вихователь-методист»);

4.Щодо результатів проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсів, І (міського) конкурсу-захисту МАН та підготовки до участі учнів у обласних етапах вказаних інтелектуальних змагань;

5.Щодо забезпечення ефективної роботи сайтів ММО (та сторінок (спільнот) у соціальній мережі «Facebook», освітянських соціальних мереж), здійснення видавничої діяльності.

Особливу увагу членів методичних об’єднань було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних інформаційних технологій у освітній процес.

Усі учасники зібрань високо оцінюють рівень організації проведення заходів та висловлюють вдячність за це адміністрації та усьому колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради.

-->