груд
5
2017

Проведено ІІ міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край»

Вже другий рік поспіль за ініціативи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради проводиться міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край». Ці інтелектуальні змагання для учнівської та студентської молоді закладів освіти м. Гадяча проводяться з 2016 року відповідно до затвердженого Положення у два етапи. Темами цьогорічного Конкурсу були – для учнів 4-9 класів: «Полтавщина – серце України» (до 80-ї річниці утворення Полтавської області з центром у м. Полтава); а для учнів 10-11 класів: «Гадяччина і Українська революція 1917-1921 рр.» (до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр.).

Міський учнівський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край» проводиться з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань, науково-методичного забезпечення системи загальної середньої освіти, виховання в учнів та студентів любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання нашого народу.

І етап Конкурсу проводився у жовтні-листопаді 2017 року у закладах загальної середньої освіти, а ІІ етап – 2 грудня 2017 року на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова.

Вказані інтелектуальні змагання є одним з найпопулярніших серед учнівської та студентської молоді нашого міста. Адже у цьому році у міському етапі Конкурсу взяли участь 113 представників закладів освіти: Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради, Комунального ВНЗ «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського», а також вперше уцьому році в ньому взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Сергіївської ОТГ Гадяцького району: Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює вдячність колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова за допомогу в організації міського етапу цих інтелектуальних змагань. Дякуємо також усім учителям історії та початкових класів закладів освіти міста та ОТГ – членам журі ІІ етапу Конкурсу за участь і ефективну роботу з перевірки робіт учнів.

Усім учасникам інтелектуальних змагань бажаємо наснаги і успіхів у підкоренні вершин навчання. Дякуємо вам, діти, за участь у ІІ етапі міського учнівського конкурсу знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край». Висловлюємо вдячність також батькам наших конкурсантів, за підтримку, розуміння та віру в своїх дітей!

Результати участі у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад розміщено на сайті ММК (у пункті меню «Олімпіади та конкурси» – «Конкурси для учнів») http://hadiach-mmk.at.ua та на сайті міського методичного обєднання вчителів історії, географії та суміжних дисциплін м. Гадяча (у пункті меню «Конкурси для учнів» – «Міський конкурс знавців історії та історичного краєзнавства «Мій Драгоманівський край») http://mmo-ist-geo.at.ua

-->