бер
2
2018

Проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча

28 лютого – 02 березня 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча, які відвідали педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти м. Гадяча, Сергіївської ОТГ та Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради.

Розпочалися зібрання з вітальних слів працівників методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, після чого було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного засідань ММО.

Під керівництвом голів міських методичних об’єднань педагогічних працівників закладів освіти м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестуватимуться у 2017/2018 н. р. презентували власні творчі доробки. Члени ММО ознайомилися з особливостями проведення ДПА та ЗНО у 2017/2018 навчальному році та новинками методичної та педагогічної літератури, які видано методичним кабінетом у 2017-2018 роках.

Присутні обговорили також результати участі закладів освіти міста у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсах і турнірах та конкурсний відбір підручників для учнів 5 класів.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи міських методичних об’єднань у наступному навчальному році та ознайомилися з новинками сайтів ММК, ММО, Харківського РЦОЯО та ПОІППО.

Особливу увагу членів методичних об’єднань було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних освітніх технологій у освітній процес, зокрема й використання можливостей інноваційних освітніх проектів.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку адміністраціям Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 та ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради за допомогу в організації проведення методичних заходів.

-->