квіт
3
2017

Проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча

28-29 березня 2017 року на базах Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 проведено чергові засідання міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча, які відвідали педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів м. Гадяча, Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ст. ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради та навчальних закладів Сергіївської ОТГ: Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Розпочалися зібрання з вітальних слів працівників методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, після чого було розглянуто низку питань, внесених до порядку денного засідань ММО.

Під керівництвом голів міських методичних об’єднань педагогічних працівників навчальних закладів м. Гадяча, було обговорено актуальні проблеми, які турбують сьогодні освітян, а також розглянуто ряд організаційних питань, зокрема: педагогічні працівники, які атестувалися у 2016/2017 н. р. презентували власні творчі доробки; ознайомилися з особливостями проведення ДПА та ЗНО у 2016/2017 навчальному році та новинками методичної та педагогічної літератури, які надійшли до ММК у 2017 р.

Присутні обговорили також результати участі навчальних закладів міста у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних конкурсах і турнірах та конкурсний відбір підручників для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Педагогічні працівники обмінялися думками з приводу організації роботи міських методичних об’єднань у наступному навчальному році та ознайомилися з структурою та роботою сайтів ММК, ММО та Харківського РЦОЯО.

Особливу увагу членів методичних об’єднань було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання та впровадженні сучасних освітніх технологій у навчальний процес.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку адміністраціям Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 за допомогу в організації проведення заходів.

Підготував: С.М. Майборода
-->