лют
2
2017

Проведено чергове засідання Школи молодого фахівця дошкільних навчальних закладів міста Гадяча

31 січня 2017 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено чергове засідання Школи молодого фахівця дошкільних навчальних закладів з теми «Організація роботи з патріотичного виховання дошкільників відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти», адже проблема патріотичного виховання дошкільників актуалізована потребами часу, сучасними соціально-політичними умовами, що склалися у даний період. Прищеплення почуття любові і поваги до рідних та близьких, інших людей, батьківської домівки, дитячого садка, свого села, міста, інтересу та пошани до державних символів, історичної і культурної спадщини українського народу, гордості за його досягнення та бажання долучитися до громадсько-корисних справ і значущих суспільних подій передбачене Державним стандартом дошкільної освіти.

На засіданні розглядалися питання: «Нормативно-правові аспекти організації роботи національно-патріотичного виховання дошкільників» (Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради), «Про досвід роботи ДНЗ «Веснянка» з проблеми патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення» (Сизьон К.Д., завідувач ДНЗ «Веснянка»), «Експозиція національного куточка в дошкільному навчальному закладі та її вплив на формування патріотичних почуттів у дошкільників» (Погоріла О.Б., вихователь-методист ДНЗ «Веснянка»).

Крім цього, відбулася презентація матеріалів проекту «Щаслива родина – щаслива дитина» та заключного етапу даного проекту «Родинне дерево» (вихователь ДНЗ «Веснянка» Іващенко Р.В.).

Присутні переглянули інтегровані заняття в молодшій та старшій групі «У калини червоні намистини» (вихователь ДНЗ «Веснянка» Кириченко С.І.) та «Україна – наша держава» (вихователь ДНЗ «Веснянка» Шиян О.А.).

На завершення учасники Школи молодого фахівця насолодилися переглядом національно-патріотичних куточків в старших та середніх групах.

-->