бер
1
2018

Проведено чергове засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча

27 лютого 2018 року на базі ДНЗ «Веснянка» Гадяцької міської ради проведено засідання методичного об’єднання вихователів-методистів та вихователів закладів дошкільної освіти міста Гадяча, у якому взяли участь директори ЗДО та вихователі Сергіївської ОТГ.

Присутні познайомилися із досвідом роботи своїх колег, переглянувши творчі звіти педагогів, що атестуються на підтвердження та присвоєння вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань. Серед них, Яремченко Т.І., вихователь ДНЗ № 10 «Казка», Шевченко Я.А., вихователь ДНЗ № 2 «Берізка», Вовк Л.О., вихователь-методист ДНЗ № 2 «Берізка», Неділько Н.М., вихователь ДНЗ «Веснянка», а також Рубан М.І. і Семенова Г.В., вихователі ДНЗ № 9 «Дзвіночок».

Аколович Т.П., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради акцентувала увагу на важливості використання інноваційних освітніх проектів та інноваційних технологій і методик у галузі дошкільної освіти.

А директор ДНЗ № 2 «Берізка» Стогній Л.М. розкрила особливості реалізації інтегрованого підходу в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.

Також було оголошено підсумки І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України та нагороджено переможців конкурсу.

-->