черв
26
2017

Прощальний вечір, вечір випускний…

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

Кожного року свято випускного вечора в м. Гадяч є особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього міста.

24 червня випускники разом з вчителями, батьками, друзями і знайомими, пройшовши вулицями міста, зібралися на Соборній площі, де на них чекала найприємніша мить – випускний вечір та нагородження кращих з кращих.

Всі юнаки й дівчата, які закінчили школу, були щасливими, їх переповнювали емоції. На площі панували радість і святковий настрій. Промови від почесних гостей, вчителів і батьків зводилися до побажань молодим людям щасливої долі та успіхів у майбутньому.

Розділив радість свята із випускниками і міський голова Володимир Олександрович Нестеренко. Вітаючи їх із закінченням школи, він побажав міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, оптимізму, невичерпної енергії, реалізації задумів і творчих планів. Також міський голова при врученні кращим випускникам золотих та срібних медалей подарував пам’ятні подарунки.

.Традиційно, прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу

Завершився випускний зустріччю світанку нового дня, з якого починається те майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.


Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, дорогі випускники!

-->