бер
17
2017

Проект порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання 22.03.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

4. Про передачу прав засновника газети Гадяцької міської ради «Гадяч» від міської ради до Громадської організації «Сприяння розвитку територіальної громади м. Гадяч».

5. Про скасування рішення 11 сесії міської ради 7 скликання від 11.09.2016 року "Про внесення змін до додатку № 1 рішення 9 сесії 7 скликання міської ради від 22.06.2016 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік”. "

6. Про надання дозволу гр. Семененку Петру Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,7-а, землі житлової та громадської забудови.

7. Про надання дозволу гр. Євсєєву Анатолію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,4, землі житлової та громадської забудови.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0958 га, гр. Панченку Ярославу Олеговичу, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,150, землі житлової та громадської забудови.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0092 га, з метою передачі її у власність, гр. Воронкову Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 5, землі житлової та громадської забудови.

10. Різне.

-->