бер
16
2018

Проект порядку денного тридцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 16.03.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2021 роки.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2018 рік.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2018 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік.

6. Про внесення змін до рішення шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 10 березня 2016 року „Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок бюджету міста Гадяча”.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік.

8. Про створення комунальної установи «Гадяцький інклюзивно-ресурсний центр» Гадяцької міської ради.

9. Про затвердження Положення про сектор комунального майна виконавчого комітету міської ради.

10. Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлової будівлі, яка є комунальною власністю територіальної громади м. Гадяч та розташована за адресою м. Гадяч, вул. Драгоманова, 19 з трудовим архівом Гадяцького району Полтавської області.

11. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,4167 га, ФОП Райхмут Таїсії Михайлівни за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,55а, яка передавалася в користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

12. Про передачу в спільне користування на умовах оренди терміном на п'ять років, земельної ділянки площею 0,4167 га, гр. Богушу Ігорю Олександровичу та гр. Архиповичу Павлу Анатолійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виготовлення будівельних матеріалів), за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,55а.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0027 га, з метою передачі її у власність гр. Шулянській Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Жовтнева,76а, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0850 га, з метою передачі її у власність гр. Мазур Світлані Тимофіївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спору, за адресою: місто Гадяч, провулок Лермонтова,4, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі загальною площею 0,1452 га, з метою передачі їх у власність гр. Головко Людмилі Михайлівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і спору, та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Осипенко,45.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0036 га, з метою передачі її у власність гр. Ботінок Григорію Миколайовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12б, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0091 га, з метою передачі її в оренду гр. Анічіну Олексію Юрійовичу для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,26а.

18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частини земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту загальною площею 0,0051 га, ФОП Бугаєвському Сергію Олександровичу, за адресою: місто Гадяч, по вулицях Лохвицька та Тельмана, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – розміщення та обслуговування торгівельних кіосків, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Гумбатовій Людмилі Миколаївні та гр. Гумбатову Аділ Навруз-огли на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності міської ради площею 0,0537 га, на три земельні ділянки, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виробництво текстильної та галантерейної продукції), за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,20.

20. Про надання дозволу гр. Стадник Олені Миколаївні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Енгельса,17.

21. Про надання дозволу гр. Корінтелі Ревазу Ревазовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Панфілова,13, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Трусову Олександру Володимировичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Груні,108, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Бойку Олександру Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для обслуговування індивідуального гаража з господарськими будівлями № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,51а, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Суіменко Анастасії Іванівні, Суіменку Андрію Миколайовичу, Солохіній Людмилі Василівні, Московцю Вячеславу Дмитровичу, Московцю Богдану Дмитровичу, Голубу Сергію Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,38, кв. 3, кв. 5, кв. 6, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу Державному навчальному закладу "Гадяцьке вище професійне аграрне училище" на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні вищезазначеного училища, загальною площею 1,75 га, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,88 та 88а, корпус 1 та корпус 3.

26. Різне.

-->