серп
6
2018

Проект порядку денного тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 07.08.2018 р.

1. Про надання згоди на добровільне приєднання Біленченківської сільської територіальної громади Гадяцького району до Гадяцької міської територіальної громади.

2. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

3. Про внесення змін до міської Програми протидії та профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки в м. Гадячі на 2018 рік.

4. Про затвердження міської Програми «Запобігання та протидії корупції» на 2018-2022 роки.

5. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2019 роки.

6. Про затвердження міської Програми з організації рятування людей на водних об’єктах м. Гадяч на 2019-2022 роки.

7. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до Програми з благоустрою міста Гадяча на 2018-2020 роки.

10. Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2018 рік.

11. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

12. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за шість місяців 2018 року.

13. Про внесення змін до бюджету міста Гадяч на 2018 рік.

14. Про надання дозволу КП «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч по вул. Полтавська, 17-а.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0925 га, з метою передачі її у власність гр. Кузьменку Олегу Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Козаченка,9, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0660 га, з метою передачі її у власність гр. Макусі Руслану Олеговичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Червоний, 15, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Дроботі Геннадію Миколайовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Шевченка (поблизу будинку № 32), землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Спаській Жанні Олексіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Котовського,9, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Марченку Григорію Федоровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Островського,15 землі житлової та громадської забудови.

20. Про внесення змін в пункт 1 рішення 29 сесії Гадяцької міської ради 7 скликання від 15.02.2018 року "Про надання дозволу ФОП Дейні Івану Васильовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виробництво будівельних матеріалів) за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна, 152".

21. Про внесення змін в пункт 1 рішення 21 сесії (перше пленарне засідання) Гадяцької міської ради 7 скликання від 13.06.2017 року "Про надання дозволу гр. Киві Мирославі Григорівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (поблизу житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови".

22. Про внесення змін в пункт 1 рішення 21 сесії (друге пленарне засідання) Гадяцької міської ради 7 скликання від 22.06.2017 року "Про надання дозволу гр. Кваші Юлії Олександрівні на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (поблизу житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови".

23. Про продовження договору земельного сервітуту на земельну ділянку площею 0,0030 га, строком на три місяці, гр. Чижевській Наталії Володимирівні, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна (біля приміщення училища культури), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розміщення малої архітектурної форми - торгівельного кіоску з реалізації живих квітів, землі громадської забудови.

24. Різне.

-->