лют
3
2017

Проект порядку денного сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 09.02.2017.

ПРОЕКТ
Порядок денний сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 09.02.2017.

1. Інформація міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

4. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Гадяч на 2017-2021 р.р..

5. Про затвердження фінансових ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюється в умовах спрощеної системи оподаткування в 2017 році.

6. Про транспортний податок, який справляється в 2017 році.

7. Про Програму підтримки друкованих та електронних засобів масової інформації на 2017-2018 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до Положення про відділ освіти, молоді і спорту Гадяцької міської ради.

9. Про затвердження Положення про «Соціальний гуртожиток» для внутрішньо переміщених осіб.

10. Про передачу в тимчасове користування з правом оперативного управління комунального нерухомого майна, а саме частину приміщення №2 «Соціальний гуртожиток» по вул. Драгоманова, 4 в м. Гадяч Полтавської області комунальному підприємству «Гадяч-житло».

11. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці на 2017-2020 роки.

12. Про надання пільги орендарю Кредитній Спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2017 рік.

13. Про надання дозволу КП «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч.

14. Про продаж забудованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, із земель комунальної власності Гадяцької міської ради гр. Трачук Тетяні Миколаївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання), землі житлової та громадської забудови.

15. Про поновлення договору оренди землі терміном на двадцять років, площею 3,3305 га, ТОВ "Полтава-Капітал", реєстраційний номер 532040004001742 від 19. 01. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Героїв Майдану,63, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

16. Про поновлення договорів оренди землі загальною площею 1,4400 га, ТОВ "Нафтозбут" укладених з міською радою 28.01. 2014 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Енгельса,39, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

17. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,0395 га, ФОП Липівцю Віктору Михайловичу, реєстраційний номер 532040004001751 від 19. 01. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Вокзальна,1-е, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови.

18. Про поновлення договорів оренди землі терміном на п'ять років, загальною площею 77,69 кв. м., ФОП Литвиненку Сергію Володимировичу, укладених від 11. 01. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулицях Гетьманська, Героїв Майдану, Тельмана, Лохвицька, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (торгівельні кіоски), землі житлової та громадської забудови.

19. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,0691 га, гр. Бращенко Оксані Михайлівні, реєстраційний номер 5320400040001627 від 28. 12. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Ентузіастів (біля садиби № 1-п), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

20. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,2651 га, гр. Маслюку Михайлу Петровичу, реєстраційний номер 532040004001626 від 27. 12. 2011 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Конституції України (біля садиби № 1-п), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

21. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,1246 га, по вулиці Лохвицька,30-л, в місті Гадяч, ФОП Шилович Лідії Олександрівни.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1246 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, ФОП Шиловичу Віталію Григоровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,30-л, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0017 га, ПП "Укбудсервіс - ДВМ", за адресою: місто Гадяч, на перехресті вулиць Гагаріна та Тельмана, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – встановлення рекламного стенду.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Титаренку Мирославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,106, землі житлової та громадської забудови.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0658 га, з метою передачі її у власність гр. Кілюшик Тамарі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,30, землі житлової та громадської забудови.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0812 га, з метою передачі її у власність гр. Салу Володимиру Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Калініна,35, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0597 га, з метою передачі її у власність гр. Вовку Ярославу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,13, землі житлової та громадської забудови.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Пасічніченко Тамарі Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Незалежності,9, землі житлової та громадської забудови.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0219 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Маслову Дмитру Сергійовичу та Діброві Ірині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,13, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у власність гр. Незямову Олегу Костянтиновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,26, землі житлової та громадської забудови.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0983 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Кошовому Петру Федоровичу, Кошовій Любові Михайлівні, Кошовому Олексію Петровичу, Кошовому Віктору Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Андрієвського,13, землі житлової та громадської забудови.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0016 га, гр. Титаренку Анатолію Дмитровичу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Шевченка, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0041 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, гр. Литвиненко Людмилі Вікторівні, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,21, приміщення № 2, землі житлової та громадської забудови.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, на три земельні ділянки, гр. Врубель Оксані Анатоліївні та гр. Врубель Андрію Богдановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Степова,44-б, землі житлової та громадської забудови.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0026 га, з метою передачі її у власність гр. Филь Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,1-б, землі житлової та громадської забудови.

36. Про надання дозволу ПрАТ "ПМК-171" на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 2,3574 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,57.

37. Про надання дозволу гр. Іващенку Миколі Петровичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ентузіастів,1-в, землі житлової та громадської забудови.

38. Про надання дозволу гр. Шакуну Миколі Івановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Банний,1-а, землі житлової та громадської забудови.

39. Про надання дозволу гр. Власенку Федору Андрійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, провулок 1-й Банний,1-а, землі житлової та громадської забудови.

40. Про надання дозволу ФОП Сегалю Олегу Львовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,1971 га на два землекористування, з метою передачі частини земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби,12-а, та 12-а - приміщення № 1, землі житлової та громадської забудови.

41. Про надання дозволу гр. Шелих Ларисі Володимирівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,36, землі житлової та громадської забудови.

42. Про надання дозволу гр. Куришко Світлані Іванівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,76-а, землі житлової та громадської забудови.

43. Про надання дозволу гр. Микитенку Григорію Степановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 6, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,31-в, землі житлової та громадської забудови.

44. Про надання дозволу гр. Лукаш Людмилі Василівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,31-в, землі житлової та громадської забудови.

45. Про надання дозволу гр. Кудіновій Тетяні Олександрівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,35-д, землі житлової та громадської забудови.

46. Про внесення змін в пункт 1 рішення 42 сесії 6 скликання міської ради від 10.07.2014 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0100 га, гр. Самойловичу Ростиславу Володимировичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки,1-б, для обслуговування будівель ринкової інфраструктури, землі громадської забудови".

47. Про надання дозволу гр. Панченку Ярославу Олеговичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,150, землі житлової та громадської забудови.

-->