трав
13
2017

Проект порядку денного двадцятої сесії міської ради сьомого скликання від 19.05.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцької громадської організації «Діти інваліди та інваліди з дитинства» на 2017-2020 роки.

3. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі

м. Гадяча на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

6. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

7. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Гадяч нерухомого майна, а саме квартири №7 та №12 по вулиці Лохвицька, 12 в м. Гадяч Полтавської області.

8. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 1017,50 кв. м. (11/12 частина від загальної площі), по площі Соборна,5, в місті Гадяч, Сарського споживчого товариства.

9. Про передачу в оренду земельної ділянки площею 1017,50 кв. м., гр. Шишко Юлії Миколаївні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,5, землі житлової та громадської забудови.

10. Про внесення змін в пункт 1 рішення 19 сесії 7 скликання міської ради від 20.04.2017 року "Про надання дозволу гр. Київському Анатолію Васильовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,41а, землі житлової та громадської забудови".

11. Про внесення змін в пункт 1 рішення другого пленарного засідання 17 сесії 7 скликання міської ради від 28.02.2017 року "Про надання дозволу гр. Максименко Ірині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для обслуговування 1/5 частини житлового будинку та господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,36, землі житлової та громадської забудови".

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Гадяцької міської ради загальною площею 0,1971 га на три землекористування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12а - приміщення № 1, 12а-приміщення № 2, 12а-приміщення № 3, землі житлової та громадської забудови.

13. Про відмову в передачі в користування на умовах оренди земельної ділянки загальною площею 0,1909 га, по вулиці Гагаріна,100, в місті Гадяч, для ведення особистого селянського господарства, гр. Мізєву Дмитру Валентиновичу, Мізєвій Анжеліці Федорівні, Мізєву Вячеславу Дмитровичу, Мізєву Владиславу Дмитровичу.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0035 га, з метою передачі її у власність гр. Семененку Петру Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,7а, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0543 га, з метою передачі її у власність гр. Борячок Валентині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Тітова,8, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0303 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Шварцу Вячеславу Сергійовичу, Шварц Наталії Іванівні, Дубейку Костянтину Юрійовичу, Шварц Вікторії Вячеславівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,29/2, землі житлової та громадської забудови.

17. Про поновлення договору оренди землі терміном на п'ять років, площею 0,0911 га, гр. Кваші Івану Яковичу, реєстраційний номер 532040004002407 від 14. 05. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (в районі авто мийки), для городництва, землі для сільськогосподарського використання.

18. Про надання дозволу гр. Штанько Уляні Петрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,3, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Филю Михайлу Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та ведення особистого селянського господарства (присадибна ділянка), за адресою: місто Гадяч, вулиця Вокзальна,69, землі житлової та громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Білаш Ірині Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Панаса Мирного,8, землі житлової та громадської забудови.

-->