січ
12
2018

Проект порядку денного двадцять восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 16.01.2018

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження Програми сприяння діяльності Гадяцькому відділу Миргородської місцевої Прокуратури на 2018 рік.

3. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяч на 2018 рік.

4. Про зміни до бюджету міста Гадяч на 2018 рік.

5. Про надання згоди на безоплатне прийняття від Гадяцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області до комунальної власності територіальної громади м. Гадяч частини нежитлової будівлі з господарською будівлею, та земельну ділянку, що розташовані по вул. Лохвицькій, 6 в місті Гадяч Полтавської області.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0182 га, Гадяцькій міській раді, з метою формування земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12а, землі житлової та громадської забудови.

7. Про надання дозволу Мотричу Юрію Дмитровичу на викуп нежитлової будівлі-котельні по вулиці Дружби, 12-а в м. Гадяч.

8. Про план роботи Гадяцької міської ради на 2018 рік.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1620 га, Гадяцькій міській раді, з метою формування земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Українки Лесі,1, землі житлової та громадської забудови.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,4167 га, ФОП Райхмут Таїсії Михайлівні для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,55а.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0235 га, ФОП Филю Ігорю Васильовичу та ФОП Білоцерківцю Михайлу Петровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2а, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1099 га, з кадастровим номером 5320410100:50:001:0388, на дві земельні ділянки, з метою передачі їх в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,13 та 13б.

13. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 39 кв. м. видавництва "Гадяч" за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,6, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0014 га, ФОП Швидьку Сергію Івановичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,36, приміщення № 3, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови – обслуговування відокремленого входу та східців до магазину, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0789 га, з метою передачі її у власність гр. Луцай Олені Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чкалова,19, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0454 га, з метою передачі її у власність гр. Кучук Наталії Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Весняний,7, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0025 га, з метою передачі її в оренду гр. Міщенку Володимиру Петровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 10, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16б.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0085 га, з метою передачі її у власність гр. Микитенку Олегу Миколайовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12в, землі житлової та громадської забудови.

19. Про передачу в користування на умовах оренди терміном на п'ять років, земельної ділянки площею 0,0497 га, ТОВ "ФЕМЕЛІ ЛАЙТ ХАУС" для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,11, землі житлової та громадської забудови.

20. Про поновлення договору оренди землі площею 0,2500 га, ТДВ "Гадяцький елеватор" терміном на п'ять років, реєстраційний номер договору 040835900011 від 31. 01. 2008 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Молодіжна,32, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Гребенник Галині Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для обслуговування житлового будинку № 6а, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу гр. Мазур Світлані Тимофіївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Лермонтова,4, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Гончаровій Таїсі Макарівні та Добровольській Людмилі Макарівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,1000 га, з метою формування земельної ділянки та присвоєння кадастрового номеру для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,137, землі житлової та громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Корецькій Лідії Михайлівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,78, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Лукашу Івану Григоровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,22, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Анічіну Олексію Юрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,26а, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Коваленко Людмилі Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 97, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Таран Лідії Іванівні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,10, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

-->