жовт
11
2017

Проект порядку денного двадцять п’ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.10.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2017 рік.

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2017 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2020 роки.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

6. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за 9 місяців 2017 року.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

8. Про погодження заходів щодо реструктуризації заборгованості

КПТГ «Гадячтеплоенерго» за спожитий природній газ.

9. Про надання дозволу КП «Гадяч-житло» на проведення конкурсу на оренду нерухомого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч по вул. Полтавська, 17-а.

10. Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки площею 0,0855 га гр. Скляру Вячеславу Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,42а, землі житлової та громадської забудови.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 2,3574 га, з метою передачі її в оренду ТОВ "К-ІНВЕСТ" для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,57.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0606 га, з метою передачі її у власність гр. Пігнастій Ларисі Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Коцюбинського,37, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0493 га, з метою передачі її у власність гр. Баламут Дарині Павлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Степаненка,3 землі житлової та громадської забудови.

14. Про поновлення договору оренди землі площею 0,0250 га, відділенню Гадяцьке управління ПАТ "Полтава - банк" терміном на п'ять років, реєстраційний номер договору 040735900365 від 26. 11. 2007 року, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44, для будівництва та обслуговування будівель кредитно -фінансових установ, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Довгаль Уляні Степанівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чапаєва,13, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Сидоренко Катерині Борисівні, Сидоренку Станіславу Григоровичу та Жигурі Людмилі Григорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Коцюбинського,8, землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Лавдирю Євгенію Миколайовичу та Мирошниченко Надії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Білохи,51, землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Гончарову Сергію Вікторовичу та Гончаровій Катерині Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою формування земельної ділянки з присвоєнням кадастрового номеру для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Тельмана,3, землі житлової та громадської забудови.

19. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0024 га гр. Сєдіна Юрія Павловича, яку рішенням виконкому Гадяцької міської ради № 314-89 від 17.10.2002 року було виділено для будівництва індивідуального гаража № 17, за адресою: м. Гадяч, вулиця Гагаріна,80б.

20. Про надання дозволу гр. Гуренку Денису Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 17, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу Гадяцькій районній раді на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування із зміною цільового призначення землі для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Енгельса,28, землі житлової та громадської забудови.

22. Різне.

-->