лют
14
2018

Проект порядку денного двадцять дев’ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 15.02.2018 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за 2017 рік.

3. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово-комунального господарства на 2018 рік.

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч - житло» на 2018 рік.

6. Про внесення змін до міської Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2017-2021 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку міста Гадяча на 2018 рік.

8. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2018 рік.

9. Про затвердження Положення про ведення обліку дітей шкільного і дошкільного віку та учнів і вихованців закладів освіти міста Гадяча.

10. Про надання щорічної одноразової адресної матеріальної допомоги членам сімей загиблих ( померлих) учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів.

11. Про надання дозволу Буланкіній Світлані Миколаївні на викуп нежитлового приміщення №3 по вулиці Полтавській, 43 в м. Гадячі.

12. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 24 кв. м. гр. Мазур Світлани Тимофіївни за адресою: місто Гадяч, провулок Ломоносова,4, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об'єднання двох приватизованих земельних ділянок загальною площею 0,0105 га, в одну земельну ділянку на праві спільної часткової власності гр. Кизь Надії Миколаївні та гр. Кіндратенко Анні Миколаївні для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,41а, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0039 га, гр. Гребенник Галині Іванівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова (біля землеволодіння № 6а) для обслуговування житлового будинку, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0273 га, з метою передачі її у власність гр. Таран Лідії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,10, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0998 га, з метою передачі її у власність гр. Шепель Анні Олегівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,114, землі житлової та громадської забудови.

17. Про передачу в користування на умовах оренди терміном на десять років, земельної ділянки площею 0,0235 га, ФОП Оленченку Віктору Івановичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,2а, землі житлової та громадської забудови.

18. Про передачу в користування на умовах оренди терміном на три роки, земельної ділянки площею 0,0278 га, гр. Красюку Ігорю Григоровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Швидкого,9, землі житлової та громадської забудови.

19. Про передачу обмежене безоплатне користування на умовах земельного сервітуту, терміном на п'ять років, земельну ділянку площею 0,0005 га, Громадській організації "Сприяння розвитку територіальної громади міста Гадяч", на території міста Гадяч, по площі Миру, для обслуговування інших будівель громадської забудови – встановлення та обслуговування малої архітектурної форми – рекламного стенду.

20. Про надання дозволу гр. Пазенку Антону Павловичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення приватизованої земельної ділянки із зміною цільового призначення землі, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спору, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,51.

21. Про надання дозволу ФОП Дейні Івану Васильовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виробництво будівельних матеріалів) за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,152.

22. Про надання дозволу гр. Литовці Руслану Анатолійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,6, землі житлової та громадської забудови.

23. Про надання дозволу гр. Мирошниченко Надії Миколаївні та гр. Фалєєву Володимиру Вікторовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Пчілки Олени,32, землі житлової та громадської забудови.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0019 га, з метою передачі її в оренду гр. Самойленку Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька, 8а.

25. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, площею 0,0032 га, гр. Гусаренко Віті Олексіївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 16, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,1а, землі житлової та громадської забудови.

26. Різне.

-->