січ
10
2013

Проект "Мости дружби"

Проект АСМБР «Мости дружби»

Одним із головних напрямків діяльності громадської організації "Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку" є розвиток народної та молодіжної (дитячої) дипломатії, сприяння розвитку та діяльності Центрів дитячої дипломатії та євроклубів, що діють при навчальних закладах.

Як показує досвід, одним із вдалих шляхів виховання національної еліти є сприяння ознайомленню молоді з іноземними країнами, їх культурною спадщиною, надбанням, європейськими цінностями, передовим досвідом тощо. Асоціація періодично організовує ознайомчі поїздки закордон для учнів та вчителів, молодих науковців, митців.

АСМБР впроваджує власний проект «Кроки до пізнання світу». Вже здійснені незабутні пізнавальні поїздки до Варшави, Кракова, Праги, Риги, Будапешту та інших відомих міст. Досвід свідчить про важливість таких поїздок для пізнання Європи, виховання молоді в дусі європейських цінностей.

Громадською організацією розпочато підготовку чергового Проекту «Мости дружби».

В рамках Проекту з 24 лютого по 2 березня 2013 р. представники української молоді відвідають міста Варшаву(столицю Польщі), Познань, столицю Німеччини - місто Берлін.

Варшава - це місто у серці Європи, у якому кипить життя. Тут сплітаються історія та сучасність, традиції і дух перемін. Під час Другої Світової війни Варшава була майже повністю зруйнована, але любов поляків і їхні старання підняли її з руїн. Старе місто було відновлено так сумлінно, що воно – як єдина в світі реконструкція міста – занесене до списку ЮНЕСКО.

Королівський замок у Варшаві, який планується відвідати — бароко-класичний королівський замок, розташований на Замковій площі у Варшаві.

Королівський замок носить статус пам'ятки історії та культури Польщі. На даний час використовується як музей (входить до Польського реєстру музеїв).

Серцем Варшави вважається Пляц Замкови, або Замкова площа, з розташованою посеред нього колоною короля Жигмунта, уздовж якої планується незабутня піша прогулка.

Берлін є важливим політичним, інформаційним, культурним та науковим центром Європи. Це важливий транспортний вузловий пункт й одне з найвідвідуваніших міст континенту. Численні університети, дослідницькі лабораторії, театри й музеї заслужили міжнародне визнання. Місто - важливий осередок діячів мистецтва і культури з усього світу. Історична спадщина Берліна, нічне життя міста, розмаїття архітектури широко відомі й поза межами Німеччини.

В програму включено оглядову екскурсію Берліном, а саме вулиці Унтер-Ден-Лінден, Жандарменмаркт, Музейний острів, Бранденбургскі ворта, Рейхстаг, нові урядові будівлі, Постдамер плац, Курфюстердам (центр Західного Берліну), Гедехтнискирхе, Чекпойнт Чарли Александрплац (центр Східного Берліну) Берлінська телебашта, Карл Маркс Алея.

Місто Познань на річці Варта, що буде останнім пунктом перебування в Європі, вважається колискою польської держави. Познань - це одне з найстародавніших та найбільших польських міст. У минулому це була столиця країни та резиденція королів. Познань є економічним, науковим та культурним центром, розвиток якого проходить дуже динамічно. Це також великий промисловий (Познанський промисловий округ) та торгівельний центр, місце проведення щорічних Міжнародних Познанських Виставок. Визначними місцями у Познані є: костьоли XIII - XV ст., Старе місто з Ринком, Ратушею і будинками XVI - XIX ст. Надзвичайною гордістю міста є його музеї та музейні об'єкти: Національний музей; Археологічний музей; заповідник «Метеорит Мораско» — одне з найбільших у Європі скупчень метеоритних кратерів.

Традиційно планується ознайомитись з культурними надбаннями двох європейських столиць: відвідати музеї, пам’ятки архітектури та визначні місця, зустрітися з представниками молодіжних та недержавних громадських організацій, української діаспори, провести зустрічі з державними діячами, відвідати Посольства України тощо.

Такі поїздки не відносяться до розряду комерційних, тому їх вартість є досить помірною – 430 євро – і включає: оплату дороги комфортабельним автобусом, медичне страхування, проживання в готелях у центрі Варшави та Берліна, дворазове харчування та екскурсійну програму. Візовій збір для дорослих додатково складає 35 євро.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись на сайті АСМБР: www.apibd.com.

До участі в проекті запрошуються представники української молоді, громадські діячі, журналісти, вчителі, студенти, школярі – всі зацікавлені особи які цікавляться історією та культурою європейських країн та мають чинний закордонний паспорт або проїзний документ дитини (закордонний паспорт для неповнолітнього).

Про свою зацікавленість та бажання взяти участь у даному проекті необхідно повідомити працівників АСМБР електронною поштою ( info@apibd.com, apibd@inbox.ru), або за телефонами (0536)79-16-03, (05366)3-30-13, (098)465-76-41, (095)105-67-66, в термін до 15 січня 2013 року, заповнивши анкету учасника. З метою належного оформлення віз та гарантованої участі у Проекті всі учасники повинні у строк не пізніше 25 січня 2013 року передати до офісу АСМБР повний пакет необхідних документів т.ч. фотокартки та оригінал закордонного паспорту.

Завантажити Анкета

-->