Про звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Чотирнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

28 жовтня 2016 року

Про звернення депутатів

Гадяцької міської ради

до Президента України,

Верховної Ради України,

Кабінету Міністрів України

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення проблеми фінансування загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я міста Гадяча,

Гадяцька міська рада в и р і ш и л а:

1. Схвалити звернення депутатів Гадяцької міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості прийняття змін до Бюджетного кодексу України в частині передачі з Державного бюджету України на місцеві бюджети повноважень щодо утримання загальноосвітніх навчальних закладів та оплату праці адміністративно- господарському персоналу закладів освіти та оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я ( (додається).

2. Невідкладно надіслати звернення Президенту України П.Порошенку, Голові Верховної Ради України А.Парубію, Прем’єр-міністру України В.Гройсману.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дроботю Г.М. та постійну комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти , культури, молодіжної політики, спорту та туризму ( Лепський М.М.)

Міський голова В.О.Нестеренко

-->