Про зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20 вересня 2013 року № 187-1

Про зняття з квартирного обліку та внесення змін до облікових справ

На підставі ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, п.п.26,28,29 Правил обліку громадян,які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР та розглянувши матеріали квартирного обліку,

виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Зняти з квартирного обліку при виконкомі міської ради громадян за списком (додається).

2. В разі подачі документів до облікових справ громадянами, виключеними із вищезгаданого списку, до 01.11.2013 року вони будуть поновлені в списках громадян, що потребують поліпшення житлових умов при виконкомі Гадяцької міської ради.

3. Виключити з першочергової черги на отримання житла Мацковську Ольгу Михайлівну, склад сім’ї 3 особи, (справа № 131), залишивши її на загальній черзі.

4. Виключити з першочергової черги на отримання житла Повзуна Бориса Прокоповича, склад сім’ї 4 особи, (справа № 529), залишивши його на загальній черзі.

5. Перевести чергу на отримання житла з заявника Ричик Сергія Миколайовича на його доньку Дубовицьку Оксану Сергіївну в зв’язку з поданою заявою. Присвоїти гр. Дубовицькій О.С. загальну чергу № 9 (справа 757) та першочергову № 2 – багатодітна сім’я.

Міський голова Т.М.Савченко

-->