Про затвердження комплексних заходів по санітарній очистці та благоустрою міста

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21 березня 2013 року № 43-1

Про затвердження комплексних заходів по санітарній очистці та благоустрою міста

На підставі ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення в належний санітарний стан придорожніх смуг, вулиць, парканів, прибудинкових територій, територій підприємств і відомств, упорядкування і влаштування місць масового відпочинку громадян: парків, скверів, площ тощо, виконання заходів по санітарній очистці та озелененню:

виконком міської ради вирішив:

1. Затвердити комплексні заходи по санітарній очистці та благоустрою міста Гадяча (додаток № 1).

2. Керівникам установ, підприємств та організацій міста незалежно від форми власності, закладів охорони здоров'я, освіти, культури, торгівлі забезпечити виконання заходів.

3. Для організації своєчасного виконання робіт з санітарної очистки, благоустрою та озеленення залучити депутатів міської ради, керівників підприємств, установ та громадських організацій.

4. Секретарю виконкому (Гусак І.М.) довести дане рішення до відома населення через засоби масової інформації, організувати регулярне висвітлення в районних газетах, по радіо та телебаченню хід виконання заходів по санітарній очистці, благоустрою та озелененню в місті.

5. Працівникам МКП «Комунсервіс» активізувати роботу по складанню адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою.

6. З метою ефективності та результативності проведення намічених планом заходів з благоустрою, озелененню та санітарній очистці міста створити комісію по координації виконанню заходів (додаток № 2).

7. Заступнику міського голови Харлану М.М. взяти під особистий контроль виконання передбачених заходів.

Міський голова Т.М.Савченко

Додаток № 1

Додаток № 2

-->