Про заходи щодо проведення в м. Гадяч Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене»

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17 січня 2018 року № 30

Про заходи щодо проведення в м. Гадяч Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене»

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 5 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію», керуючись Положенням про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене», затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 09.08.2017

№ 3352, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.10.2017 за

№ 1287/31155, з метою популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, протидії поширення в молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління, виявлення фактів незаконного продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів, проведення серед торгівельних закладів та населення інформаційно-просвітницької роботи щодо відповідальності за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім,

Виконком міської ради вирішив:

1. Утворити робочу групу з питань проведення в м. Гадяч заходів у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити План заходів з проведення у м. Гадяч Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» (додається).

3. Відповідальним виконавцям забезпечити в межах своїх повноважень виконання заходів зазначеного плану та до 31 грудня 2018 року інформувати відділ організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради про проведену роботу.

4. Забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Гадяцької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

Міський голова В.О. Нестеренко

-->